Prihlás sa na odber noviniek a žiadna info od nás Ti neutečie :)
x
Loading

CHAGA SIBÍRSKA

Chaga sibírska v tekutej forme, kapsuliach a čaj

Čaga sibírska je vysoko cenená huba, ktorá rastie na brezovom strome. Tento silný tekutý extrakt pochádza z ekologicky čistého prostredia na Sibíri z oblasti Uralu v Rusku a spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu. Čaga sibírska obsahuje najväčšie množstvo antioxidantov spomedzi všetkých známych potravín. Čaga sibírska sa radí medzi superpotraviny obsahuje až 215 výživných látok a fotochemikálií. Čaga sibírska je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, antioxidačných enzýmov, tráviacich enzýmov, melanínu, sterolov vrátane triterpénov, lanosterolu, betulínu, inotodiolu, kyseliny betulínovej, flavonoidov a polysacharidov (najmä betaglukány). Všetko čo potrebuješ vedieť o Čage sibírskej + 25 stranový E-book zdarma na stiahnutie nájdeš TU.

Zobraziť viac
Zoradiť:
Počet na stranu:

Obrázok pre Chaga – Tekutý Extrakt 50ml
-9%
Doporučujeme
Posledné kusy

Chaga – Tekutý Extrakt 50ml

Dodanie do 3 dní

39.00 €

43.00 €

Obrázok pre Chaga – Tekutý Extrakt 30ml
-9%

Chaga – Tekutý Extrakt 30ml

Dodanie do 3 dní

30.00 €

33.00 €

Obrázok pre Chaga – Kapsule s Extraktom 90ks
-17%

Chaga – Kapsule s Extraktom 90ks

Na sklade - dodanie do 2 dní

29.00 €

35.00 €

Obrázok pre Káva s výťažkom CHAGA
Doporučujeme
Posledné kusy
NovinkyČaga sibírska sa radí medzi superpotraviny obsahuje až 215 výživných látok a fotochemikálií. Je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, antioxidačných enzýmov, tráviacich enzýmov, melanínu, sterolov vrátane triterpénov, lanosterolu, betulínu, inotodiolu, kyseliny betulínovej, flavonoidov a polysacharidov (najmä betaglukány).

 

Čaga sibírska vďaka svojmu originálnemu genotypu, prirodzenému vývoju a rastu v drsnej a nehostinnej prírode Sibíri má nadštandardné účinky. Sila tejto huby vychádza z jej prirodzeného pôvodu, pričom je dôležité dbať práve na prostredie jej výskytu a na správne spracovanie pre zachovanie všetkých jej vlastností.

 

Royal Chaga  sa vyrába vákuovou lyofilizáciou. Táto technológia zachováva všetky aktívne látky, ktoré jej dáva práve samotná príroda. 

 

Dôležitosť prirodzeného pôvodu ČAGY,  jej komplexnosť daná  samotnou prírodou a čo najšetrnejšie spracovanie je prvotným ukazovateľom pre kvalitu samotného produktu.

 

Čaga obsahuje viac ako 200 rôznych biologicky aktívnych látok. Z hľadiska farmakologických účinkov sú najdôležitejšie polysacharidy, polyfenolické látky a triterpenoidy lanostanového typu, seskviterpeny, steroly, lipidy a alkaloidy a tiež vysoký obsah melanínu. Čaga obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, vitamíny B1, B2 a B3, fenoly, minerály (meď,  horčík, vápnik, železo, chlorid, mangán, germánium), vlákninu, kyselinu betulínovú a celý rad ďalších vitamínov, antioxidantov a minerálnych látok.

 

Zaujímavosť: V Rusku bol výťažok z Čagy schválený Moskovskou lekárskou akadémiou už v roku 1955 k verejnému užívaniu v rámci boja s rakovinou.

 

Pre zdravý život je veľmi dôležité dopĺňať množstvo antioxidantov. Bohužiaľ bežná strava je v tomto smere nedostatočná. Doplniť ich vieme pomocou ČAGY, ktorá obsahuje najvyšší obsah antioxidantov v porovnaní z akoukoľvek známou potravinou.  Náš organizmus potrebuje molekuly, ktoré spomaľujú alebo zabraňujú oxidácii iných molekúl v tele a bojujú za naše zdravie. Čaga v tomto boji je číslo jedna.

 

Vedel/a si? 
Čaga sibírska obsahuje najväčšie množstvo antioxidantov spomedzi všetkých známych potravín.

Rýchly štart do dňa

Si v neustálom zhone už od samého rána?

Potom je Čaga vo forme kapsúl pre Teba vhodným riešením. Jej užívanie nezaberie takmer žiadny čas a Ty sa tak môžete naplno venovať svojim povinnostiam.

Užitím dvoch kapsúl hneď ráno, vyzbrojíš svoje telo potrebnou dávkou vitamínov, minerálov a antioxidantov na celý deň.

 

Obsah chromogénneho komplexu v Royal Chaga

Hlavnou aktívnou zložkou huby čaga (latinsky: Inonotus obliquus) je chromogénny polyfenolový uhlíkový komplex (PFC)

Chromogénny polyfenolkarbónový komplex vykazujúci protinádorové vlastnosti sa našiel iba v hube čaga, čo robí túto hubu jedinečnou.

Vďaka využitiu inovatívnych technológii pri výrobe dokážeme získať extrakt so zvýšeným obsahom chromogénneho komplexu od 50% až do 65% čím sa Royal Chaga radí medzi najsilnejšie Čagy na trhu.

 

Zobraziť viac
Loading