Prihláste sa na odber noviniek, dostanete 10% voucher.
x
Loading

Rapé

Rapé, vydymovadla ...

Rapé je medicína, posvätný šnupací tabak, ktorý nakupujeme od pôvodných indiánskych kmeňov z Brazílie. Rapé je jemný prášok vytvorený indiánmi z pralesa a obsahuje tabak Mapacho (Maestro Tabacco) zmiešaný s bylinkami a popolom z majstrovských rastlín a stromov (Maestro Plantas). Pomocou kuripé alebo tepí sa fúka do nosnej dierky. 

Je to úžasná alternatíva k meditatívnej práci s vedomím. Máte rozlietané myšlienky a potrebujete podporiť sústredenie? Potom by vás mohlo zaujať rapé so svojim špecifickým účinkom na vnímanie a harmonizáciu mozgových vĺn. Jeho instantná forma, krátke pôsobenie hlavného efektu (5-10min), upokojenie a vysústredenie myšlienok (na dobu cca 1-2h) z neho robia skvelého pomocníka pri náročných dňoch, uzemňovaní, čistení alebo pri tvorivej činnosti.

Zobraziť viac
Zoradiť:
Počet na stranu:

Obrázok pre Rapé Cacao
Novinky

Rapé Cacao

15.00 €

Obrázok pre Rapé Cumaru
Novinky

Rapé Cumaru

15.00 €

Obrázok pre Palo Santo vydymovadlo
NovinkyRapé, ako mnoho iných rastlín, je súčasťou najstarších legiend mnohých amazonských kmeňov a prelínajú sa s ich rituálmi, uctievaním rôznych božstiev v nadväznosti na zámer jedinca alebo špecifické účinky vybraného druhu rapé.

Zobraziť viac
Loading