Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

AGUA DE FLORIDA 270ml


14.44 €

Agua de Florida (Agua Florida) je tradičná peruánska vonná a silová aromatická vôňa používaná nielen Indiány v Južnej Amerike, ale naprieč širokým spektrom ľudí vo veľkej časti sveta. Nejoblíbenějšia spirituální voda na svete. Agua de Florida je kolínska voda podľa pôvodnej receptúry z roku 1808. Obsahuje 20 druhov silíc (esenciálnych olejov) získaných z kvetín. Juhoamerickí šamani často rituálne používajú tento parfum podobne ako katolícki kňazi svätenú vodu. 

 

Tato voda, známa ako silný čistič negatívnych energií, rovnako jako ochránce a čistič prostredia, používa sa pri očistných rituáloch. Jej silné aroma osviežuje vaše telo, myslí i ducha, tiež sa používa k čisteniu či príprave amuletov. Vôňa vytvorená kombináciou vody, alkoholu a esencie na báze ambry, pižma a benzoinu, má tiež citrusové a kvetinové tóny.

 

Používa sa k čisteniu energetického tela a vyživovaniu, rozkvetu a čisteniu "aury" člověka, čo sa premieta do psychického, fyzického a emocionálneho stavu. Agua Florida je známa svojimi ochrannými vlastnosťami. Niektorí ľudia si pomocou vytvárajú energetickú bariéru a chránia pred negatívnymi vplyvmi a nežiaducimi energiami. Tiež sa používa k spojeniu s duchovními rovinami, sponzorovanie meditácie nebo zvýšenie vibrací.


 
Niektorí ľudia ju používajú ako jednoduchý parfém alebo ako kolínskou, aby sa cítili príjemne.
V krajinách EU je určená iba ako osviežovač vzduchu!


Loading