Prihlás sa na odber noviniek a akcií.
x

Čistý 100% prírodný extrakt z brezovej Čagy sibírskej v tekutej forme

 

Čaga je vysoko cenená huba, ktorá rastie na brezovom strome. Tento silný tekutý extrakt pochádza z ekologicky čistého prostredia na Sibíri z oblasti Uralu v Rusku a spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu.

 

Prednosti tekutého extraktu

  • Vyrobený  z voľne rastúcej Čagy
  • Prémiová kvalita
  • Adaptogénna huba z nedotknutej časti Sibíri
  • Certifikovaná a laboratórne testovaná
  • Bio produkt
  • Neobsahuje kofeín, cukor, farbivá ani lepok
  • Jemne horkastá chuť
  • Jednoduché užívanie a aplikácia
  • Na vnútorne aj vonkajšie použitie

 

 

Royal Chaga tekutý extrakt

 

Zaujímavosť: V Rusku bol výťažok z Čagy schválený Moskovskou lekárskou akadémiou už v roku 1955 k verejnému užívaniu v rámci boja s rakovinou.

 

 

Čaga obsahuje viac ako 200 rôznych biologicky aktívnych látok. Z hľadiska farmakologických účinkov sú najdôležitejšie polysacharidy, polyfenolické látky a triterpenoidy lanostanového typu, seskviterpeny, steroly, lipidy a alkaloidy a tiež vysoký obsah melanínu. Čaga obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, vitamíny B1, B2 a B3, fenoly, minerály (meď,  horčík, vápnik, železo, chlorid, mangán, germánium), vlákninu, kyselinu betulínovú a celý rad ďalších vitamínov, antioxidantov a minerálnych látok.

 

 

Všetko čo potrebujete vedieť o Čage sibírskej + 25 stranový E-book zdarma na stiahnutie nájdete TU.

 

 

Pre zdravý život je veľmi dôležité dopĺňať množstvo antioxidantov. Bohužiaľ bežná strava je v tomto smere nedostatočná. Doplniť ich vieme pomocou ČAGY, ktorá obsahuje najvyšší obsah antioxidantov v porovnaní z akoukoľvek známou potravinou.  Náš organizmus potrebuje molekuly, ktoré spomaľujú alebo zabraňujú oxidácii iných molekúl v tele a bojujú za naše zdravie. Čaga v tomto boji je číslo jedna.

 

 

 

Odporúčané dávkovanie

 

Vnútorná aplikácia:

Odporúčaná denná dávka  20 kvapiek. Užívajte 1-2 krát denne, 30 minút pred jedlom. Kúra by mala trvať 30 dní. Pre lepšie účinky sa odporúča opakovať kúru od 6 mesiacov do 1 roka s prestávkami medzi kúrami 7-14 dní.

Pri vážnejších problémoch môžeme dávku zvýšiť  o 5-10 kvapiek.

 

 

Vonkajšia aplikácia:

Lokálne vatovým tampónom  naneste (alebo nastriekajte) extrakt z čagy na poškodené oblasti pokožky. 

Pri citlivejšej pokožke alebo pri  individuálnej neznášanlivosti na čistý extrakt, je potrebné ho  zriediť s vodou. V pomere 30 kvapiek a 20 ml teplej vody. Roztok si zarobíme do rozprašovača.

 

- vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie

- súčasťou balenia je pipetka aj rozprašovač

 

Zloženie: Výťažok z brezovej chagy.  Chromogénny komplex nie je nižší ako 50%.

 

 

Dátum spotreby: Viď. obal.

 

 

Skladovanie: Na suchom mieste chránenom pred slnečným žiarením. Vlhkosť vzduchu menej ako 75% a pri teplote vzduchu nepresahujúcej 25 stupňov. Po otvorení uchovávajte v chlade.

 

 

Záruka kvality:

ČAGA má vyhlásenie o zhode EEU, medzinárodné osvedčenie o pôvode, fytosanitárne osvedčenie i protokol o skúške kvality.

 

 

Objednajte si náš tovar, vyskúšajte a pošlite nám emailom ako sa po užívaní našich produktov cítite s fotografiou či videom. Každé hodnotenie spätne odmeníme darčekom alebo zľavou na ďalší nákup - laherba@laherba.sk 


Loading