Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé YAWANAWÁ Forca Femina


19.50 €

Rapé Yawanawá Feminine Force prináša krásnu nežnú ženskú silu. Hoci je toto Rapé silne ženské, môžu ho užívať ženy aj muži. Pri výrobe sa do zmesi sa do zmesy Moi pridáva popol z padnutých konárov stromu Mulungu a Sansara. Táto medicína prináša veľkú čistiacu, liečivú a ochrannú silu. Je jedným z najpopulárnejších, najznámejších Rapé vďaka zvyšujúcej sa produkcii a zdieľaniu prostredníctvom medzinárodných stretnutí na území Yawanawa.

 

Domorodé ženy kmeňa Yawanawa vyrábajú túto zmes. Rapé Forca Feminina obsahuje silu týchto žien, prvých šamaniek – silu a odhodlanie, ktoré im umožnili prejsť dva roky tvrdej cesty, ktorým sa podarilo získať prestíž, ktorá bola predtým vyhradená len pre mužov. Sila oslobodenej ženy.

 

Krásne pôsobí okolo čakier priradených k ženskej energii:

  • Sakrálna čakra (kreativita, sexualita, životná spokojnosť, schopnosť získavať potešenie zo skúseností, sebaponímania a prijatia)
  • Tretie oko (intuícia, jasné videnie, vízie, prístup k univerzálnemu poznaniu, kontakt s podvedomím, predstavivosť, snívanie, kreativita, inšpirácia, jasnosť svojej cesty)
  • Srdcová čakra (láska, pocit bezpodmienečnej lásky, citlivosť ku kráse, ochota pomôcť, mierna povaha, skvelé vzťahy, schopnosť odpúšťať , liečiť, schopnosť brať a dávať s radosťou). 

 

Pomôže vám otvoriť tieto sféry, vyliečiť, posilniť, upokojiť, integrovať – čokoľvek budete potrebovať. 

Haux! Haux!

 

Mulungu tree

 

Mulungu je ikonický brazílsky strom, známy svojou pomarančovou krásou a využívaním v tradičnej brazílskej bylinnej medicíne. Na internete si získala popularitu pre svoje účinky ako prírodný bylinný prostriedok na spanie a proti úzkosti, keď sa konzumuje ako čaj alebo tinktúra. V Brazílii je to bežný spotrebiteľský bylinný produkt a teraz si získava na popularite online a po celom svete ako nootropikum. Rastliny Mulungu sú legálne na celom svete, s jednou výnimkou. Rastliny Erythrina sú v Louisiane v USA zakázané, ak sa používajú na iné ako okrasné účely.

 

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading