Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé CANELEIRO


19.50 €

CANELEIRO Rapé je jedno z našich najobľúbenejších a to naše aktuálne prichádza z kmeňa Shanenawa. Caneleiro preklenuje priepasť medzi ľahšími a silnými Rapé. Sila Caneleiro prichádza postupne, asi za minútu dosiahnete stavu intenzívnej relaxácie a pohody. Táto zmes je vhodná pre meditáciu, pri vyšších dávkach môže tiež vyvolať "čistenie" tela.

 

Pomáha ľuďom vyčistiť staré bolestivé spomienky na minulosť a sústrediť sa na prítomný okamih so zamýšľaným zámerom. Je majster v čistení hlbokých témat, veľmi silný pomocník pre prácu s chorými prefajčenými pľúcami na fyzickej úrovni a otvárač srdcovej čakry na úrovni jemnejšej. Caneleiro prináša naozaj silnú energiu, je vhodné na zvedomenie priestoru, prítomnosti a zobranie energie späť k sebe do svojho vnútra (srdca). Môže nám pomôcť oslobodiť sa od úzkosti či napätia, pretože duch rastliny je sám o sebe veľmi pokojný a rozvážny.

 

Toto Rapé máva skôr pozvoľnejší nástup. Vo výsledku je rapé Caneleiro uzemňujúce, použite ho, ak máte pocit, že máte "hlavu v oblakoch". Rapé tiež všeobecne pomáha zdraviu, pôsobí na regeneráciu buniek a rovnováhu hormónov v tele.

Haux! Haux!

 

Caneleiro tree

 

Strom nazývaný v botanickom jazyku ‚Cenostigma Macrophyllum Tul‘ je veľmi podobný stromu ‚Canela de Velho‘, ‚Maraximbé‘ alebo ‚Fava do Campo‘. Avšak vzhľadom na všetky jeho podobnosti stále odhaľuje malé rozdiely a nemal by byť označený úplne rovnako. Caneleiro dorastá do výšky 10 až 20 metrov a veľkú krásu prejavuje najmä v období kvitnutia trvaliek. Za ten čas vyrastie zhluky žltých kvetov, ktoré svojou vôňou lákajú hmyz a množstvo vtákov.

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading