Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé MULATEIRO


19.50 €

Mulateiro (Calycophyllum spruceanum) je výborná silná medicína z kmeňa Huni KUin z Brazílie, oblasť Acré a Amazónie, ktorá sa pripravuje po mnoho dlhých rokov. Rapé je vyrobené z kôry stromu Mulateiro, Mapacha a ďalších byliniek. Medzi domorodými obyvateľmi Amazónie je známe pod rôznymi názvami ako Forca, Capirona, Pau-Mulato. S ktorými čakrami pracuje - koreňová, sakrálna, srdcová, tretie oko.

 

Mulateiro je výborné na uvoľnenie napätia nahromadeného v pravom a ľavom laloku hlavy. Vytvára silný pocit čistenia myšlienok, aby sme sa dostali hlbšie do prítomného okamihu. Dodáva človeku silu duchovnej energie a pomáha nám zušľachtiť naše vnímanie seba samého (ako sa na seba pozeráme, a ako si uvedomujeme samých seba). Učí nás prekonať minulosť a posilniť korene prítomnosti, zaradiť nás. Spirit Mulateiro podporuje obnovu sily tela a transformáciu ducha.

 

Možné účinky:

  • uzemnenie
  • hojenie citových rán
  • uvoľnenie preťažených energií
  • zvyšovanie dobrej nálady
  • podpora vitality
  • zaháňa lenivosť
  • opätovné zarovnanie
  • duševná jasnosť

 

Mulateiro tree

 

Mulateiro je veľký strom s výškou od 20 do 35 metrov. Je to pôvodná rastlina z tropických oblastí Amazónie, vrátane Kolumbie, Ekvádoru, Peru, Bolívie a Brazílie, ale šíri sa vo všeobecnosti v celej oblasti Amazónie. V lete mu narastie množstvo bielych aromatických kvetov. Hovorí sa, že amazonské bojovníčky sa v noci pri splne kúpali prípravkom vyrobeným z kôry stromu, aby zostali vždy mladé a krásne, a preto bolo Mulateiro medzi kmeňmi známe ako „strom mladosti“. Muži tiež pijú čaj z tohto stromu pre mužnosť, silu, vytrvalosť a výdrž.

 

Kôra stromu má fascinujúci ročný cyklus, v ktorom sa oddeľuje, úplne odpadáva a znovu sa regeneruje. To naznačuje neuveriteľné energetické vlastnosti súvisiace s týmto fenoménom vrátane anti-agingu a obnovy psychiky. Mulateiro Rapé sa získava z kôry, a preto obsahuje aj omladzujúce a obnovujúce vlastnosti spolu s ďalšími blahodarnými liečivými silami. Popol má regeneračné, protiplesňové, antibakteriálne, antiparazitické a protišokové vlastnosti. Okrem revitalizačných vlastností napríklad pokožky sa Mulateiro používa aj na mnohé terapeutické účely.

 

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading