Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé SAMAUMÁ


19.90 €

Tento tovar máme skladom

Hmotnosť 7 g

Tribe KUNTANAWA

Date January

Toto Hapé pripravil amazonský kmeň Kuntanawá z Amazónie. Samauma nám dáva intenzívny pocit uzemnenia a zosúladenia s naším vyšším Ja, pretože Gaia nás učí zaobchádzať so sebou a so svojimi príbuznými vždy tými najlepšími spôsobmi. Samauma učí uvedomeniu s rešpektom, pretože je to hlboká možnosť byť v kontakte s takým starým a ohromujúcim duchom džungle. Pôsobí na korunnú čakru, ale pôsobí aj v našej centrálnej pupočnej (Solar Plexus) čakre, ktorá sa zaoberá našimi vzťahmi.

 

Slúži ako harmonizačný prostriedok pre myšlienky, pocity a emócie a je skvelý na sústredenie na zámer počas rituálov. Prepája naše korene so spirituálnym svetom.

 

Samauma má liečivé vlastnosti, ktoré pomáhajú hlavne pri bolesti hlavy, cukrovky, hnačke, zápaloch kože a okrem toho sú aj skvelým diuretikom (odvodňovanie organizmu). Silný náraz energie Rapé Samaumá postupuje celým telom a môže prinášať aj čistenie. Slúži ako harmonizačný prostriedok pre myšlienky, pocity a emócie a je skvelý na sústredenie na zámer počas rituálov. Prepája naše korene so spirituálnym svetom. Samaumá je rapé prinášajúce veľmi silné duchovné spojenie a ochranu. Indiáni tento strom vnímajú ako „Matku pralesa“, spájajúcu nebo a zem.

Haux! Haux!

 

Samauma tree Rape Ceiba Pentranda

 

Strom má meno Ceiba pentranda a jeho korene sa nazývajú sapobemba. Tieto korene sa používajú pri komunikácii s lesom. Tento strom sa dožije aj 500 rokov a niektoré exempláre dosahujú výšky 70 metrov a patria medzi najväčšie stromy na svete. Obyčajne domorodci zbierali popol samúmy spaľovaním spadnutých konárov stromov, pretože strom samaúma je najstarším strážcom džungle, a preto je zo všetkých najvzácnejší. Je schopný dopraviť vodu z hlbín amazonskej pôdy a priniesť ju do obrovských výšok nielen kvôli vlastnému zásobovaniu, ale taktiež aj pre zdieľanie s inými druhmi. Indiáni veria, že Samaumá je sídlom duchov, ktorí žijú v pralese. Je taktiež známy ako “Rebrík nebies” čo vytvára spojenie medzi nebom a zemou.

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading