Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé Tsunu


17.77 €

Dostupnosť: Dodanie do 2 dní

Objem 10ml

TSUNU RAPÉ

 

TSUNU šnupavý tabak (Platycyamus regnelii) sa vyrába z kôry stromu Pau Pereira. Všeobecne sa používa na výplach, čistenie a harmonizáciu. So zamýšľaným zámerom je pre nás veľmi dobré aj spojenie s prírodou. Je široko používané hlavne kmeňom Yawanawá. Tsunu sa používa pri liečbe nosových obštrukcií, ako je sinusitída a rinitída, a pomáha ľuďom žijúcim v meste lepšie dýchať.


Tsunu je velmi silné rapé a je hojne používané k príprave a “otevření” ducha před ceremonií. V priebehu ceremoniálu sa používa k liečeniu a čisteniu. Prináša liečivú silu stromu Pau Pereira, a tak napomáha hojeniu tým, že otvára srdce a zahŕňa energetickú nerovnováhu a podporuje choroby fyzického, mentálneho, emočného a duchovného tela.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Všetky naše rapé pochádzajú priamo od pôvodných obyvateľov, indiánov. Podporujeme komunity v tom, čo pripravujú s láskou, zámerne s múdrosťou a modlitbami svojich starších. Všetky produkty sa predávajú len ako botanické vzorky bez výslovných alebo implicitných nárokov na konkrétny účel alebo použitie. Všetky poskytnuté informácie slúžia len na vzdelávacie, vedecké, etnografické a výskumné účely.

 

Upozornenie:

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie