Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Ceremoniálne Kakao Heirloom Criollo Arriba Ekvádor

44.44 €39.99 €

Ušetríte 4.45 € (-10%)

Ceremoniálne Kakao najvyššej kvality a čistoty

  • 100% Živé (Raw) od začiatku do konca, t.j. teplota nikdy neprekročí 45°C.
  • Kakao je v organickej (Bio) kvalite
  • Prevyšuje Fair-trade štandardy
  • Ručne zbierané, pralesné a vysokohorské kakao
  • 100% Arriba Criollo Kakao pochádzajúce z čistých Ekvádorských Heirloom Arriba Nacional Kakaových bôbov

Čisté kakao sa používa pri obradoch po mnoho generácií. Je známy ako silný otvárač srdca. Otvára fyzické srdce a podporuje prietok krvi v celom tele. Kakao tiež otvára srdcovú čakru, čím pomáha uľahčiť hlboké emocionálne spojenie s vašou vnútornou bytosťou a s ľuďmi okolo vás. Prepojenie vašich intímnych vzťahov a vášho osobného spojenia s vašimi emóciami. Kakaový liek môže pomôcť priniesť hlboký pocit sebalásky a transformácie prostredníctvom vašej srdcovej čakry.

 

Pôvod - Heirloom Criollo Arriba Nacional

100% Arriba Kakao pochádzajúce z čistých Heirloom Ekvádorských Criollo Arriba Nacional Kakaových bôbov - 100% CEREMONIÁLNA KVALITA. Ide o divokú odroda kakaa (bez akejkoľvek kontaminácie hybridizovanou odrodou CCN-51). Tieto pravé Arriba kakaovníky sú minimálne 30 rokov staré, pričom niektoré rastú už viac ako 80 rokov!

 

Pestovanie - vysokohorské, pralesné kakao

Kakao sa pestuje vo vysokohorskej a vysoko mineralizovanej pôde sopečného pôvodu, odkiaľ sa na chrbtoch oslíkov zváža z horských oblastí. Čistotu nášho 100% Arriba Kakaa garantujeme osobným rúčným výberom kakaových strukov a len v prípade, že sú plne dospelé a zrelé. Stromy sú vyživované iba dažďovou alebo hlbokou horskou pramenitou vodou.

 

Ceremonialne kakao Sacred Heart

 

Spracovanie

Kakao je vždy sušené na slnku, a nikdy plynom. Kakao zostáva 100% Živé (Raw) od začiatku do konca, kedže teplota nikdy neprekročí 45°C. Je bez kyseliny fytovej. Kakao je spracované v modernom zariadení na zároveň 100% tradičnom remeselnom vybavení, ktoré nikdy nevidelo žiadne iné kakao okrem nášho vlastného, čím sa vylučuje možnosť integrácie s kakaom nižšej kvality.

 

Čistota a kvalita

Tým, že ide kakaové bôby tak čistej kvality, majú kompletnú absenciu mytotoxínov, plesní, kvasiniek a húb (ktoré spôsobujú reakciu nadobličiek prejavujúcu sa nervozitou podobnou stimulácii kofeínom v mnohých kakaových produktoch). Namiesto toho, naše kakao pomáha vytvoriť vedomé kozmické spojenie a spôsobuje expanziu epifízy (osobná skúsenosť).

 

Ceremonialne kakao Sacred Heart 2

 


Loading