Prihláste sa na odber noviniek, dostanete 10% voucher.
x

Konopný olej panenský


9.00 €

bohatý zdroj omega-3 a omega-6
vitamíny (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E)
minerály (železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík a zinok)
podpora pamäti a správneho mentálneho vývoja
podpora metabolizmu
udržiavanie hormonálnej rovnováhy

 

Dostupnosť: Skladom

Hmotnosť 300 g


Otázka na predajcu

 

KONOPNÝ OLEJ EXTRA PANENSKÝ

 

"BIO panenský konopný olej je bohatým zdrojom cenných esenciálnych nenasýtených mastných kyselín typu omega-3 a omega-6 a rastlinných sterolov. Obsahuje taktiež minerálne látky ako je vápnik, horčík, draslík alebo železo a vitamíny A, E, D a niektoré zo skupiny B."

 

Prečo by ste mali konopný olej užívať?


• má vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín omega 3 a 6, obsah fytosterolov a chlorofylu
• pomáha udržiavať zdravú kožu, hladinu cholesterolu a glukózy v krvi
• harmonizuje telesné procesy, a tým podporuje prirodzenú obranyschopnosť

 

 

Prémiový konopný olej lisovaný za studena s lahodnou orieškovou príchuťou

 

Konopný olej má perfektnú rovnováhu esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Ako jediný z olejov spĺňa podmienku najvhodnejšej vyváženosti omega-6 a omega-3 pre ľudský organizmus v pomere 1:3, čím môže podporiť činnosť kardiovaskulárneho systému. 

 

Obsahuje aj veľké množstvo vitamínov (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E) a minerálov (železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík a zinok). Takisto môže pomáhať pri podpore pamäti a správneho mentálneho vývoja, podpore metabolizmu, udržiavaní hormonálnej rovnováhy.

 


Kvalita a výber prvotriednych konopných semiačok je pre nás kľúčová, vďaka tomu má náš konopný olej lahodnú orieškovú chuť, ktorú si veľmi ľahko obľúbite pri každodennom používaní. Takisto má výnimočné kvalitatívne parametre, vďaka ktorým je zaradený medzi extra panenské oleje.

 

prirodny produktnajvyssia kvalitabez lepkuvegan

 

Ako konopný olej používať?

 

Doporučuje sa užívať 1 až 2 polievkové lyžice konopného oleja denne, najlepšie nalačno. Preventívne je dobré zaradiť ho do každodenného jedálneho lístka pre použitie v studenej kuchyni. Takisto ho môžete použiť do šalátov, krémových polievok alebo akýchkoľvek jedál. Tie budú mať vďaka konopnému oleju výbornú chuť a zvýšite tak ich nutričnú hodnotu.

 

Najlepšie do studenej kuchyne (šaláty, cestoviny, omáčky, ale napríklad aj len na chlieb chutí výborne s konopnými semienkami). Možno ho ale tiež užívať vnútorne, alebo natrieť na koži (perfektne funguje na strie).

 

Konopný olej vyrábame za studena lisovaním konopných semien, ktoré sú dôležitým zdrojom prírodných látok potrebných pre správne fungovanie ľudského organizmu. Ich prítomnosť a preukázateľné účinky robia z konopného oleja superpotravinu.

 

Pri pravidelnom natieraní konopného oleja na kožu sa významne znižuje jej suchosť. Antioxidačné a protizápalové vlastnosti  konopného oleja chránia pokožku pred stárnutím. Tieto účinky tiež môžu pomôcť pri rôznych ochoreniach kože, hojení rán a popálenín.

 

Zloženie: 100% konopný olej za studena lisovaný

 

Vypestovaný a vyrobený na Slovensku pod kopcami Veľkej Fatry

Pre LaHerba dodal Fatra Hemp

 

"Liečivá sila prírody"

logo Laherba


Loading