Prihláste sa na odber noviniek, dostanete 10% voucher.
x

Konopný proteín


6.00 €

  • obsahuje veľké množstvo bielkovín, vlákniny a zdravých tukov
  • je bohatý na minerály
  • podporuje zdravie kostí
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu
  • je vhodný pre vegetariánov a vegánov
  • vypestovaný a spracovaný na Slovensku

Dostupnosť: Dodanie do 3 dní

Hmotnosť 200 g


Otázka na predajcu

 

KVALITNÝ KONOPNÝ PROTEÍN

 

"Konopný proteín je vysoko kvalitná rastlinná bielkovina. Obsahuje 23 aminokyselín, ako aj omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Má veľmi vysoký obsah vlákniny. Má lahodnú prírodnú chuť vďaka starostlivému výberu konopných semiačok."

 

 

Konopný proteín je ľahko stráviteľný a je vhodnou alternatívou pre ľudí s intoleranciou na lepok alebo laktózu. Má vysoký obsah vlákniny a obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov. Má najvyváženejší pomer omega-3 a omega6 mastných kyselín.

 

Konopný proteín môže mať pozitívny vplyv na:

 

  • na imunitný systém
  • prirodzenú obranyschopnosť
  • na normálnu činnosť svalov a kĺbov
  • na srdcovú činnosť

 

prírodný produktveganskynajvyššia kvalitabez lepku

 

Užívanie konopného proteínu

Konopný proteín pridávajte do smoothies, koktailov, jogurtov, cereálií, polievok, proteínových tyčiniek, palaciniek, muffinov, brownies, koláčov či chleba. Ľahko stráviteľný proteínový prášok, ktorý ľahko rozmiešate v shakeri s 2-3 dcl vody.

 

 

Zloženie konopného proteínu

Konopný proteín 100%. Obsahuje cca. 50% bielkovín.
V jednej 30g porcii nájdete 13g bielkovín, 4,7g tukov a 6,8g sacharidov.

 

 

Edestín je výnimočný aj svojim bielkovinovým profilom. Je považovaný za najľahšie stráviteľnú formu proteínu v rastlinnom kráľovstve čím sa stáva skvelým zdrojom pre imunitný systém a budovanie svalov.

 

Vyrába sa z konopných semienok. Meleme ich za studena a vďaka tomu v proteíne zachovávame všetky živiny – vrátane horčíka, draslíka, vápnika, železa, vlákniny, chlorofylu, síry, fytosterolov, kyseliny askorbovej, beta-karoténu, histidínu, draslíka, fosforu, riboflavínu, niacínu či tiamínu.

 

Konopný proteín je skvelým doplnkom pre ľudí, ktorí chcú kvalitnú výživu pre regeneráciu a tvorbu svalovej hmoty ako aj posilnenie celého organizmu. Ten totiž pôsobí na správnu činnosť svalov a kĺbov. Konopný proteín v tele vytvára zásadité prostredie a môže pomôcť pri detoxikácii.

 

 

Objednajte si náš tovar, vyskúšajte a pošlite nám svoje postrehy emailom alebo sms, ideálne aj s fotografiou či videjkom. Každé hodnotenie odmeníme pekným darčekom alebo 15% zľavou na ďalší nákup - laherba@laherba.sk 

 

Pre LaHerba dodal Fatra Hemp

 

Konopny protein

 

 

"Liečivá sila prírody"

logo LaHerba

 

Prikladáme ľahký recept v anglickom jazyku, kde Madeleine Shaw pripravuje smoothie so šalátom a proteínom.

 


Loading