Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé CANELA DE VELHO


19.50 €

Canela de Velho Rapé je základné uzemňovacie rapé, ktoré sa bežne používa. Prináša hĺbku a silné uzemnenie a jeho sila je stredne intenzívna. Vykonáva hlbokú očistu na fyzickej a energetickej rovine. Modlitba a zámer pri práci s týmto Rapé by mala hrať dôležitú úlohu. Krásne pôsobí najmä v oblasti Solar Plexus a sakrálnej čakry.

 

Canela de Velho je veľmi silná a jedinečná zmes od skúsených výrobcov šamanskej medicíny z kmeňa Huni Kuin. Táto aromatická zmes poskytuje nezabudnuteľný zážitok nielen z hľadiska vône. Má tiež úžasné vlastnosti, ktoré podporujú užívateľov počas meditácie a kontemplácie. Zmes bola starostlivo ručne vyrobená, aby podporila jej úžasné vlastnosti. Výsledkom je, že toto Rapé vytvára hlboké, intenzívne a mimoriadne silné duchovné zážitky. Vo väčšine prípadov podporuje užívateľov ohromujúcim uzemnením.

 

Meditácia s Canelo do Velho si vyžaduje trochu viac času na sústredenie a prácu. Ľudia, ktorí oslavujú túto medicínu, by sa mali cítiť pohodlne a mali by mať dostatok času, aby si pokojne užili celý proces. Podávanie rôznych dávok vám umožní preskúmať rôzne vlastnosti spojené s liečením a čistením. Odporúča sa začať s menšími dávkami, keď sa dopracujeme k intenzívnejším zážitkom. Toto Rapé je výborné pre všetkých skúsených nadšencov a možno ju považovať za jednu z najsilnejších zmesí.

Haux Haux!

 

canela de velho white flowers

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer

 


Loading