Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé PARICÁ


19.90 €

 

 

Tento tovar máme skladom

Hmotnosť 7 g

Tribe CABOCLO

Date October

Jedná sa o silnú zmes, ktorá má tmavo piesčitú farbu a fantastickú vôňu. Po opadnutí prvého intenzívneho zážitku, prichádzajú pocity hlbokého uvoľnenia a pokoja, ktoré pretrvávajú. Paricá pracuje na úrovni korunnej čakry. Tá rozširuje spojenie s Božskou inteligenciou, z ktorej pochádza náš pocit celistvosti a spojenia s ostatnými a s Celkom. Okrem korunnej čakry je vhodná aj pre sakrálnu čakru a čakru tretieho oka. Rapé Paricá pôsobí aj v oblasti tretej čakry – Solar Plexus.

 

Toto Rapé prináša hĺbku a sprítomnenie sa v našom tele. Pomáha pri odstraňovaní negatívnych a zaseknutých energií v tele a mysli. Paricá aplikovaná posvätným spôsobom môže viesť k stavu hlbokej meditácie, kde je myseľ vnímaná ako centrovaná a stíšená. Veľmi účinné pri problémoch s koncentráciou a kreativitou. Klasická a mocná zmes! Haux! Haux!

 

Parica tree

Rapé Paricá je z popola semien (yopo) stromu Anadenanthera peregrina, ktorý dorastá až do výšky 37 metrov. Jeho semená obsahujú veľké množstvo alkaloidov, ktoré nie sú enteogény, preto sú v rôznych formách využívané šamanmi v posvätných rituáloch. Využívajú ho v šamanskom zasväcovaní, kde adept, ktorý sa uchádza na pozíciu šamana, získava schopnosti liečiteľa, poradcu či veštca. V tradičnom liečiteľstve sa kôra zo stromu využíva pri liečbe zápalov horných dýchacích ciest.  

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading