Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé PAU PEREIRA


19.90 €

Tento tovar máme skladom

Hmotnosť 7 g

Tribe Katukina

Date January

Jedno z najsilnejších rapé je Rapé del Pau Pereira, čo je veľmi známa medicína pre domorodé kmene Katukina, Yawanawa, Huni Kuin, Shanenawa, Shawandawa, Puyanawa z brazílskej Amazónie (Acre). Pau Pereira prináša duševné, emocionálne, energetické, duchovné a fyzické očistenie. Pracuje s celým telom a všetkými čakrami.

 

  • meditácia a relaxácia
  • sústredenie a koncentrácia mysle
  • uvoľnenie energií
  • podpora odhodlania, fokusovania na cieľ
  • náhľad od nášho vnútra
  • silná očista tela a ducha

 

Taktiež vďaka svojmu obsahu je vhodná na hlbokú prácu spojenú s víziami. Je jemná ale silná. Je výborná tiež ráno ale aj večer na zahriatie tela, používa sa na čistenie ako mysle tak srdca, pôsobí na troch úrovniach - emočnej, mentálnej a fyzickej, otvára srdce, rozpúšťa a uvoľnuje negatívne emócie vedené so zámerom. Je tiež výborná pre spojenie s Matkou Zemou, odporúča sa na hlboké práce a pre tých, ktorí majú skúsenosti, pretože je to silné rapé.

 

Pau Pereira

 

Vlastnosti stromu Pau Pereira (Platycyamus regnellii), jednej z najdôležitejších rastlín v brazílskom liečiteľstve, spočívajú v jeho horko chutiacej kôre, ktorá sa používa na mnohé vývary v domácom liečiteľstve. Podľa brazílskych vedcov je sila rastliny spôsobená alkaloidom nachádzajúcim sa v jej kôre. Pomáha v prípadoch malárie, nechutenstva, zlého trávenia, závratoch, zápche, nechutenstva. Účinne tiež pomáha proti horúčke, má tonizujúci, hepatoprotektívny a zažívací účinok. Okrem toho je to jedno z najtradičnejších Rapé domorodých obyvateľov Amazónie. Liečivé vlastnosti Pau Pereira a Tsunu sú podobné, no Tsunu je slabšie a jemnejšie.

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading