Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé Cumaru


17.77 €

Cumaru je ochranné rapé a vyrába ho niekoľko kmeňov z oblasti Acre v Brazílii. Toto rapé pripravil kmeň Yawanawa. Obsahuje popol z kôry stromu Cumaru alebo Brazilian teak, čo je ochranný a liečivý strom. Ide o jeden z najväčších stromov v Južnej Amerike dorastá do 40-50m a plody voláme tonka. Cumaru má silné prepojenie so zemou a má schopnosť vás vniesť do hlbokého tranzu. Má špecifickú vôňu a chuť, ktorú budete vedieť rozoznať od iných rapé. Keď je potrebné, môže byť spravené aj v naozaj veľkej sile. Vie nás prepojiť na krásne energie fauny a flóry. Haux Haux!

 

Zelené fľaštičky, v ktorých posielame rapé radi recyklujeme. Preto budeme radi keď si ich budete odkladať a po čase nám ich vo väčšom počte zašlete a my vám to odrátame z ďalšieho nákupu na stránke. Ďakujeme.

 

Účinky:

  • aktivuje prvú, koreňovú čakru
  • pracuje aj so šiestou a siedmou čakrou
  • uvoľňuje a utišuje myšlienky
  • otvára fyzické vnímanie

 

Je silné, intenzívne a extrémne uzemňujúce - v niektorých prípadoch môže spôsobiť hlbokú nevoľnosť a detoxikáciu organizmu. Zámer a vedomý prístup zohráva veľmi dôležitú úlohu pri práci s touto “medicínou”, cez ktorú sme spájaní s duchom Cumaru.

 

Indiáni vnímajú strom Cumaru a jeho ducha ako jedného z hlavných učiteľov pralesa. Nazývajú ho taktiež „strom, ktorý nemožno zabiť“. Duch tohto stromu je veľmi silný - jeho silu môžeme tiež poznať vďaka tomu, že je jedným z najvyššie sa týčiacich stromov v pralese. Indiáni veria, že sila ducha stromu Cumaru je prenášaná cez popol do Rapé a tabaku. Toto Rapé taktiež nazývajú "Čierne Rapé", pretože podľa ich tradície dokáže ochraňovať pred nízkymi energiami a entitami. Cumaru je u nás obľúbené, pretože je intenzívne a extrémne uzemňujúce. 

 

Cumaru Tree

 

 

1. čakra- základná - Múládhára - prežitie a bezpečie. Poskytuje nám pevný základ, ktorý umožňuje naplniť základné potreby a my sa môžeme usilovať sa o vyššie emocionálne naplnenie.

2. čakra - sakrálna - Svadhišthána - vitalita,radosť, sexualita a tvorenie. Ak ju vyvážime, dokážeme naplno prežívať intímny vzťah. Sprostredkováva nám aj ničím nerušení tok kreativity z univerzálneho zdroja.

3. čakra - solárny pletenec - Manipúra - centrum osobnosti, autority a sily vôle. Prijímanie a vysielanie našich emócií a pocitov.

4. čakra - srdcová - Anáhata - láska, viera, porozumenie a oddanosť. Jej otvorenie vedie k lepším medziľudským vzťahom.

5. čakra - krčná - Višúddha - komunikácia, poznanie a pravda. Schopnosť hovoriť pravdivo a presvedčivo - ak sme otvorení, zhovorčiví a dávame prechod emóciám, tak táto čakra funguje bezproblémovo.

6. čakra - čelná - Adžná - vnútro, vedomie a intuícia. Šiesty zmysel je potrebné rozvíjať a neriadiť sa výlučne rozumom. Táto čakra svedčí o sile našej intuície.

7. čakra - korunná - Sahasrára - zjednotenie a vesmírna energia. Je spájaná so Svetlom. Duchovná, čiže spirituálna čakra, ktorá odzrkadľuje našu vieru v život ako taký. Poznanie našej životnej cesty a zmyslu života.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Upozornenie:

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika zákazníka. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie