Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé CUMARU


19.50 €

Cumaru je ochranné Rapé a vyrába ho niekoľko kmeňov z oblasti Acre v Brazílii. Obsahuje popol z kôry stromu Cumaru alebo Brazilian teak, čo je ochranný a liečivý strom. Ide o jeden z najväčších stromov v Južnej Amerike dorastá do 40-50m a plody voláme tonka. Cumaru má silné prepojenie so zemou a má schopnosť vás vniesť do hlbokého tranzu. Má špecifickú vôňu a chuť, ktorú budete vedieť rozoznať od iných Rapé. Keď je potrebné, môže byť spravené aj v naozaj veľkej sile. Vie nás prepojiť na krásne energie fauny a flóry. 

 

  • aktivuje prvú, koreňovú čakru
  • pracuje aj so šiestou a siedmou čakrou
  • uvoľňuje a utišuje myšlienky
  • otvára fyzické vnímanie
  • uzemňujúce Rapé

 

Cumaru rape LaHerba

 

Je silné, intenzívne a extrémne uzemňujúce - v niektorých prípadoch môže spôsobiť hlbokú nevoľnosť a detoxikáciu organizmu. Zámer a vedomý prístup zohráva veľmi dôležitú úlohu pri práci s touto “medicínou”, cez ktorú sme spájaní s duchom Cumaru.

 

Indiáni vnímajú strom Cumaru a jeho ducha ako jedného z hlavných učiteľov pralesa. Nazývajú ho taktiež „strom, ktorý nemožno zabiť“. Duch tohto stromu je veľmi silný - jeho silu môžeme tiež poznať vďaka tomu, že je jedným z najvyššie sa týčiacich stromov v pralese. Indiáni veria, že sila ducha stromu Cumaru je prenášaná cez popol do Rapé a tabaku. Toto Rapé taktiež nazývajú "Čierne Rapé", pretože podľa ich tradície dokáže ochraňovať pred nízkymi energiami a entitami. Cumaru je u nás obľúbené, pretože je intenzívne a extrémne uzemňujúce. 

 

cumaru tree grid

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading