Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé RUPUSUTI


19.50 €

Rupusuti Rapé vyrába kmeň Shawadawa z Brazílie a na výrobu používa popol stromu Tsunu a bylinky zvanej Rupusuti. Je to medicína, ktorá čistí žily a póry, podporuje potenie a Rupusuti sa tradične používa na hypertenziu. Ide o silnú zmes, ktorá má zemitý účinok na telo. Vďaka svojmu zahrievaciemu účinku vás skutočne sprítomňuje v tele a spája so zemou. 

 

Toto Rapé má predovšetkým silný a vitálny vplyv na zónu srdcovej čakry. Spolu s tým ho možno považovať za spoľahlivú šamanskú medicínu na srdce a obehový systém ako celok. Môže sa osvedčiť na vysoký krvný tlak. Spôsob, akým odstraňuje rôzne toxíny z tela, môže podporiť vaše duchovné uzemnenie a dosiahnutie úžasnej harmónie so svetom. Táto jedinečná zmes je silnou kmeňovou medicínou s úžasnými účinkami.

 

Haux Haux!

 

 

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading