Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé Vashawa


17.77 €

VASHAWA Rapé od Katukina

 

Toto rapé často používajú a vyrábajú indiáni kmeňa Katukina. Táto medicína má veľkú silu prebudenia a oslobodenia. Zvyčajne sa používa pri obradoch liečiteľov a šamanov, presnejšie pri obradoch ayahuasca. Vashawá znamená v jazyku Katukina Had a had je pre nich najposvätnejším zvieraťom. Pretože had je strážcom tajomstiev a mágie ayahuascy. Posvätný had k nám prichádza, keď berieme ayahuascu a vedie nás do vyšších astrálnych rovín, aby sme vstúpili do kontaktu s naším vnútorným a vyšším ja, aby sme dostali vedenie a podporu od týchto veľkých duchov, ktorých stretávame v procese medicíny. Had je duchovný sprievodca, má vrodené vedomosti o prežití a raste a ochrane.

 

Je to silná zmes a prvotný pocit je ten, že "ostrý klinec" prenikne silou do centra zmyslov, čo okamžite vypne akúkoľvek činnosť mysle. Otvára dutiny, ako energia vibruje telom a zanecháva čistú myseľ a pohodlný bzukot. Prináša veľmi upokojujúce účinky s jemným tlakom za očami. Vynikajúce na získanie sústredenia a sily, myseľ sa okamžite vyčistí a zanechá pokojný a vyrovnaný stav.

 

Keď dostaneme Vashawá rapé, môžeme pocítiť liečivú silu (duchovnú energiu domorodého obyvateľstva a lesa), ktorá nám dáva dobré a užitočné rady alebo návrhy. Táto medicína je veľmi silná, keďže sú naň Katukina zvyknutý. Je skvelá na liečenie sebaúcty či depresie, pretože nám pomáha sústrediť sa na prítomný okamih a pozorovať s väčšími detailmi a pozornosťou, kto sme a čo robíme so svojim životom. V tomto procese chápeme, ako byť viac sami sebou a rozumieme tomu, ako sa zbaviť svojho úsudku nižšieho ja. Preto je Vashawa skvelá na oslobodenie a prebudenie ... haux haux!

 

Vedomé využitie - rituál


Rapé je posvätný amazonský nástroj a domorodé kmene nám ho odovzdávajú s týmto posolstvom: použitie rapé by malo byť vždy spojené s modlitbou alebo rituálom a prijímané či dávané v úcte a pokore, veľmi pomôže keď sa pripojí jasný zámer. Účinky a uskutočnenie zámeru sa tak zosilní, prehĺbi a lepšie ukotví.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornenie:

Všetky naše rapé pochádzajú priamo od pôvodných obyvateľov, indiánov. Podporujeme komunity v tom, čo pripravujú s láskou, zámerne s múdrosťou a modlitbami svojich starších. Všetky poskytnuté informácie slúžia len na vzdelávacie, vedecké, etnografické a výskumné účely. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie