Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé VASHAWÁ


18.50 €

Rapé Vashawá je veľmi silné Hapé. Má veľkú silu prebudenia a oslobodenia od „nánosov starého ja“. Rapé je často používané pri obradoch liečiteľov a šamanov, presnejšie pri obradoch s Ayahuasca. Je skvelá na liečenie sebaúcty či depresie, pretože nám pomáha sústrediť sa na prítomný okamih a pozorovať s väčšími detailmi a pozornosťou, kto sme a čo robíme so svojim životom. V tomto procese chápeme, ako byť viac sami sebou a rozumieme tomu, ako sa zbaviť svojho úsudku nižšieho ja.

 

Prvotný pocit je ako "ostrá ihla" prenikne silou do centra zmyslov, čo okamžite vypne akúkoľvek činnosť mysle. Otvára dutiny, ako energia vibruje telom a zanecháva čistú myseľ a pohodlný bzukot. Prináša veľmi upokojujúce účinky s jemným tlakom za očami. Vynikajúce na získanie sústredenia a sily, myseľ sa okamžite vyčistí a zanechá pokojný a vyrovnaný stav.

 

Vashawá znamená v jazyku Katukina "had", had je pre nich najposvätnejším zvieraťom. Lebo had je strážcom tajomstva a mágie Ayahuascy. Posvätný had k nám prichádza, keď berieme Aya a vedie nás do vyšších astrálnych rovín, aby sme vstúpili do kontaktu s naším vnútorným a vyšším ja, aby sme dostali vedenie a podporu od týchto veľkých duchov, ktorých stretávame v procese medicíny. Had je duchovný sprievodca, má vrodené vedomosti o prežití a raste a ochrane.

 

Haux haux!

 

Tento produkt je etnobotanická vzorka, nie je schválený ako výživový doplnok, potravina, ani liek či liečivo. Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading