Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

JUREMA Rapé


17.77 €

Dostupnosť: Skladom

Objem 10ml

Hmotnosť 7g

JUREMA Rapé od Yawanawa

 

Jurema je intenzívne rapé tabakovej vône. Je silne vizuálna, má ťažšiu zemitú energiu a dlhý účinok. Jurema je od nepamäti rituálne používaná šamanmi ako jedna z rastlín najväčšej spirituálnej sily, ktorá prináša liečivé vízie, pomáha zlepšovať jasnovidectvo a mediumystické schopnosti. Je skvelým pomocníkom na čistenie energie.

 

JUREMA rapé (Mimosa hostilis) je duch Juremy, ktorý je v tejto zmesi určite prítomný, pôsobí veľmi "flying", ale povznášajúco (uplifting). Jurema je rastlina skutočne úžasnej sily. Používajú jú domorodci z Pernambuca, domorodého kmeňa Fulni-o. S čajom jurema a seu rapé pracujú už mnoho rokov. Jurema nám dáva príležitosť byť viac tým, kým sme a pomáha posilňovať našu komunikáciu a harmóniu s duchmi prírody a "Madre Tierra". U ľudí, ktorí toto rapé užívajú pri obrade medicíny ayahuasca bolo pozorované, že prináša veľké čistenie a harmonický rast aurického poľa. Ponúka tiež schopnosť pozorne a starostlivo počuť naše vlastné pocity a pocity našich bratov. Toto je špeciálne na duchu Jurema v čaji alebo v rapé.

 

Vedomé využitie - rituál


Rapé je posvätný amazonský nástroj a domorodé kmene nám ho odovzdávajú s týmto posolstvom: použitie rapé by malo byť vždy spojené s modlitbou alebo rituálom a prijímané či dávané v úcte a pokore, veľmi pomôže keď sa pripojí jasný zámer. Účinky a realizácia zámeru sa tak zosilnia.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornenie:

Všetky naše rapé pochádzajú priamo od pôvodných obyvateľov, indiánov. Podporujeme komunity v tom, čo pripravujú s láskou, zámerne s múdrosťou a modlitbami svojich starších. Všetky produkty sa predávajú len ako botanické vzorky bez výslovných alebo implicitných nárokov na konkrétny účel alebo použitie. Všetky poskytnuté informácie slúžia len na vzdelávacie, vedecké, etnografické a výskumné účely. Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie