Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé AYA

19.50 €17.00 €

Ušetríte 2.50 (-13%)

-13%
Zľava


Táto rapé zmes je vyrobená z Mapacha a zvyšku ayawasky, ktorá ostane na dne hrnca po dovarení medicíny. Volá sa Tongoni a kmene majú zvyk premeniť túto zvyšnú časť na Rapé. Je to Rapé príjemné a zároveň energické, jemne vizuálne a môžete ucítiť vôňu vínnej révy.

 

Veľmi vhodné je na ceremónie, dáva nám pocit oslobodenia a zmyslu. Táto medicína nám pomáha zladiť sa s naším Vyšším Ja a ukotviť nás. Liána Caapi, známa ako „vinič duše“, v kombinácii s Chacrunou vytvára synergický efekt, odomykajúci hlboké duchovné vhľady a múdrosť predkov. Táto silná kombinácia, ktorú vytvoril kmeň Shawadawa, vám umožňuje spojiť sa s duchom Ayawaska a získať prístup k vyšším duchovným rovinám bez psychoaktívnych účinkov.

Haux Haux!

 

 

aya

 

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading