Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé Aya

Objem 10ml

Táto rapé zmes je vyrobená zo zvyšku ayahuasky, ktorá ostane na dne hrnca po dovarení medicíny. Volá sa Tongoni a kmene Katukina a Shawandawa majú zvyk premeniť túto zvyšnú časť na rapé. Je veľmi energické, môžete cítiť vôňu vínnej révy. Veľmi vhodné je na ceremónie, dáva nám pocit oslobodenia a zmyslu. Táto medicína nám pomáha zladiť sa s naším Vyšším Ja a ukotviť nás.  Haux Haux!

 

Zelené fľaštičky, v ktorých posielame rapé radi recyklujeme. Preto budeme radi keď si ich budete odkladať a po čase nám ich vo väčšom počte zašlete a my vám to odrátame z ďalšieho nákupu na stránke. Ďakujeme.

 

aya

 

Vedomé využitie - rituál


Rapé je posvätný amazonský nástroj a domorodé kmene nám ho odovzdávajú s týmto posolstvom: použitie rapé by malo byť vždy spojené s modlitbou alebo rituálom a prijímané či dávané v úcte a pokore, veľmi pomôže keď sa pripojí jasný zámer. Účinky a realizácia zámeru sa tak zosilnia.

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

Upozornenie:

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie