Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé JUREMA Branca

Hmotnosť 7 g

Jurema je intenzívne Rapé tabakovej vône. Je silne vizuálna, má ťažšiu zemitú energiu a dlhý účinok. Jurema je od nepamäti rituálne používaná šamanmi ako jedna z rastlín najväčšej spirituálnej sily, ktorá prináša liečivé vízie, pomáha zlepšovať jasnovidectvo a mystické schopnosti. Je skvelým pomocníkom na čistenie energie.

 

Funguje ako vysokoenergetický čistič, čistí myslenie, zrak a senzibilizuje sluch. Veľmi dobré na zaostrovanie a tvorenie. Pomáha pri jasnovidectve, spojení s duchovnými sférami a očiste mysle. Domorodí obyvatelia Brazílie ju používajú na vyvolávanie zakliatych lesných bytostí.

 

JUREMA rapé (Mimosa hostilis) je duch Juremy, ktorý je v tejto zmesi určite prítomný, pôsobí veľmi "flying", ale povznášajúco (uplifting). Jurema je rastlina skutočne úžasnej sily. Používajú jú domorodci z Pernambuca, domorodého kmeňa Fulni-o. S čajom jurema a seu rapé pracujú už mnoho rokov. Jurema nám dáva príležitosť byť viac tým, kým sme a pomáha posilňovať našu komunikáciu a harmóniu s duchmi prírody a "Madre Tierra". U ľudí, ktorí toto rapé užívajú pri obrade medicíny ayahuasca bolo pozorované, že prináša veľké čistenie a harmonický rast aurického poľa. Ponúka tiež schopnosť pozorne a starostlivo počuť naše vlastné pocity a pocity našich bratov. Toto je špeciálne na duchu Jurema v čaji alebo v Rapé.

 

 

 

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading