Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé Yawanawa


17.77 €

Dostupnosť: Dodanie do 2 dní

Objem 10ml

Yawanawa Rapé od Yawanawa

 

 

Yawanawá prináša typicky povznášajúcu božskú frekvenciu. Má silne ženské energie a je ideálna pre vyvažovanie energií, prepojenie so svojou dušou a vo veľkých dávkach aj s energiou vesmíru. (osobná skúsenosť)

 

Toto hapé je "Força Feminina", ženská sila, z popola stromu Mulungu a veľmi silného tabaku Mói. Táto medicína pochádza z kmeňa Yawanawá a prináša veľkú čistiacu, liečivú a ochrannú silu. Yawanawa rapé je jedným z najpopulárnejších, najznámejších a najznámejších Rapé vďaka zvyšujúcej sa produkcii tohto lieku a zdieľaniu prostredníctvom medzinárodných stretnutí na území Yawanawa a duchovných a lekárskych retreatov realizovaných v iných krajinách. Domorodé ženy kmeňa Yawanawa vyrábajú túto zmes rapé.  V priebehu rokov začalo rapé vyrábať a užívať viac žien, kvôli rastúcim návštevám cestovateľov, a tak im domorodé ženy z Yawanawy začali pripravovať viac rapé!

 

Mulungu je ikonický brazílsky strom, známy svojou pomarančovou krásou a využívaním v tradičnej brazílskej bylinnej medicíne. Na internete si získala popularitu pre svoje účinky ako prírodný bylinný prostriedok na spanie a proti úzkosti, keď sa konzumuje ako čaj alebo tinktúra. V Brazílii je to bežný spotrebiteľský bylinný produkt a teraz si získava na popularite online a po celom svete ako nootropikum. Rastliny Mulungu sú legálne na celom svete, s jednou výnimkou. Rastliny Erythrina sú v Louisiane v USA zakázané, ak sa používajú na iné ako okrasné účely.

 

Mulungu tree

 

Vedomé využitie - rituál


Rapé je posvätný amazonský nástroj a domorodé kmene nám ho odovzdávajú s týmto posolstvom: použitie rapé by malo byť vždy spojené s modlitbou alebo rituálom a prijímané či dávané v úcte a pokore, veľmi pomôže keď sa pripojí jasný zámer. Účinky a realizácia zámeru sa tak zosilnia.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Upozornenie:

Všetky naše rapé pochádzajú priamo od pôvodných obyvateľov, indiánov. Podporujeme komunity v tom, čo pripravujú s láskou, zámerne s múdrosťou a modlitbami svojich starších. Všetky produkty sa predávajú len ako botanické vzorky bez výslovných alebo implicitných nárokov na konkrétny účel alebo použitie. Všetky poskytnuté informácie slúžia len na vzdelávacie, vedecké, etnografické a výskumné účely. Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie