Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé ŽILA ŠAMANA (VDP)

Hmotnosť 7 g

Tribe KUNTANAWA

Date February

Naše veľmi obľúbené a silné Rapé Veia de Pajé (Žila Šamana) ktoré pripravili priatelia z kmeňa Kuntanawa. Pracuje od koreňovej až po srdcovú čakru.

 

  • uvoľňuje negatívne myšlienky a agresiu
  • reguluje tlkot srdca
  • uvoľňuje únavu a bolesť
  • používa sa pri rôznych "kúzlach" v objatí Matky Prírody
  • chráni nás od negatívnych energií a priťahuje pozitívne
  • dáva smer dobrého toku myšlienok spojených so spiritualitou a alchýmiou

 

Kuntanawa Heart of the Boa sa vyrába z prírodného tabaku Sabia, popola zo stromu Sapota a viniča nazývaného „srdce boa“. Sapota je popol, ktorý je veľmi jemný k nosu. Toto meno dostáva kvôli tvaru srdca listov. Vinič sa tiež nazýva „Shamans Vein“ alebo v portugalčine je to Veia de Pajé. V ich tradícii medicína drží na uzde negatívne a priťahuje pozitívne. Chráni pred žiarlivosťou a duchovnými útokmi.

 

Slovami tvorcu:

„Toto je veľmi unikátna a silná zmes. Preto tí, ktorí používajú túto medicínu, to musia robiť s jasnosťou a zámerom, aby dosiahli duchovnú alchýmiu v správnej dimenzii."

 

Kuntanawa Hapé

 

Toto rapé používajú na prilákanie dobrých vecí, lásky a úspechu dobrého lovu a vo všeobecnosti na pritiahnutie šťastia a prosperity. Výrobca však odporúča zamerať myseľ na dobré úmysly, ktoré chce človek dosiahnuť, a nenazývať to, čo nechce. Vždy je dobré používať posvätnú medicínu s pozitívnym zámerom vo vašej mysli.

 

Haux! Haux!

 

--------------------------------------------------------------------------

Tento prírodný produkt je ponúkaný pre svoju etnografickú a historickú hodnotu a je dodávaný bez výslovnej alebo predpokladanej spôsobilosti na konkrétny účel. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. Disclaimer


Loading