Odber noviniek, updateov a akciových produktov do emailu.
x

Rapé Muricí


17.77 €

MURICÍ Rapé od kmeňa Kaxinawa

 

MURICÍ je jedno z našich najobľúbenejších rapé vôbec. Posvätný tabák Mapacho sa zmieša s popolom stromu Murici (Byrsonima crassifólia). Táto zmes pôsobí silne predovšetkým na fyzické telo, čistí silu svalových vlákien a tvrdosť kostí, pretože je veľmi účinný pri čistení a opätovnom nabití predného laloku pravej a ľavej hemisféry mozgu.

Pretože popol z Murici obsahuje určité prírodné semená podobné ibogaínu, pôsobí ako katalyzovaná duchovná energia v mysli, ktorá spôsobuje, že ľudia si uvedomia seba samého v stave cesty do vlastného vnútra a duchovného porozumenia. Indiáni rapé Muricí tiež nazývajú "Rapé bojovníkov". Má veľmi silnú mužskú energiu. Napomáha v uzemňovaní a liečení energií v oblasti podbrušku. Muricí je veľkým pomocníkom v napojení vnútornej sily. Pomáha nájsť silu na konanie, zamerať sa na cieľ a udržať jasnosť v našej mysli. Pri väčšom množstve môže pomôcť aj fyzickým čistením energií, ktoré sa hromadia v dolnej časti brucha.

Haux Haux!

 

Zelené fľaštičky, v ktorých posielame rapé radi recyklujeme. Preto budeme radi keď si ich budete odkladať a po čase nám ich vo väčšom počte zašlete a my vám to odrátame z ďalšieho nákupu na stránke. Ďakujeme.

 

 

Vedomé využitie - rituál


Rapé je posvätný amazonský nástroj a domorodé kmene nám ho odovzdávajú s týmto posolstvom: použitie rapé by malo byť vždy spojené s modlitbou alebo rituálom a prijímané či dávané v úcte a pokore, veľmi pomôže keď sa pripojí jasný zámer. Účinky a uskutočnenie zámeru sa tak zosilní, prehĺbi a lepšie ukotví.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornenie:

Všetky naše rapé pochádzajú priamo od pôvodných obyvateľov, indiánov. Podporujeme komunity v tom, čo pripravujú s láskou, zámerne s múdrosťou a modlitbami svojich starších. Všetky poskytnuté informácie slúžia len na vzdelávacie, vedecké, etnografické a výskumné účely. Ide jednoducho o surovú botanickú vzorku alebo o vedeckú vzorku. Poskytované informácie sú čisto určené na historické, vedecké a vzdelávacie účely a nemali by byť nikdy interpretované ako odporúčania pre konkrétne použitie. Použitie a používanie tohto produktu je na základe rozhodnutia, zodpovednosti a rizika kupujúceho. 

 


Loading
Máte viac ako 18 rokov ?
Kliknutím na tlačidlo Áno prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.
Áno Nie